EUS_cab8
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Epaile Panelak Zerrendak ( espezialitateak )

Zirkuitu Homologatzaileen

zerrenda

 

ARDURADUNA: JOSE ÁNGEL IRAOLA CALVO...  RFEA "B"

 

  • Jose Javier García Loza …. RFEA “B”
  • Ricardo Idiáquez Lazcano…  RFEA “B”
  • Carlos Lumbreras Etxeberría …  RFEA “B”
  • Jaione Odriozola Azurmendi … RFEA “B”
  • Juan José Ozkariz Barandiaran … RFEA “B”
  • Jose Ángel Iraola Calvo RFEA “B” 
  • Ibai Agirre Calvo ...............    RFEA "B"
  • David Carrasco Manchado... RFEA "B"

 

Martxako epaileen zerrrenda

 

ARDURADUNA:  Jaime Gartzia Murgiondo

  • Carlos Lumbreras Etxeberría….. RFEA “B” 
  • Florian García Pavón…............. RFEA “B”
  • Ibai  Saavedra  Alonso….......... RFEA “B”
  • Maite Stern Briones….............. RFEA “B”
  • Joseba Iñaki Txopitea Sanchez…RFEA “B”
  • Jaime Gartzia Murgiondo.......... RFEA "B"
  • David Ruano Delgado................RFEA "B"
  • Pedro Luis Cárdaba Valentin ......RFEA "B"
  • Imanol Hernanadez del Puerto....RFEA "B"

Auxiliares:

 

  • Jesús Soto Paunero (panel FAG)
  • Mª Rosario (Charo) García Rodriguez ( panel FAG)
  • José Javier Cuadrado Pelaez ( Karratu)  (panel FAG)
  • Jesús Mª Garbayo Mitxelena ( panel FAG)

 

Irteerako epaileen zerrenda

 

 ARDURADUNA: Imanol Hernandez del Puerto

 

  • Maite Stern Briones..........RFEA "B"
  • Imanol Hernandez del Puerto.....GAF/EAF (Gipuzkoako Atletismo Federakuntza/ Euskadiko Atletismo Federakuntza
  • Florian Garcia Pavón................... GAF/EAF
  • Jose Ignacio Sodupe................... GAF/EAF 
  • Javi García Loza.......................... GAF/EAF
  • Jaime Gartzia Murgiondo............ GAF/EAF

Auxiliares/adjuntos 

 

  • Jesús Mº Garbayo Mitxelena
  • Joseba Iraola Calvo
  • Joxe Otaegui Uranga  (Honorario FAG)
  • Iñaki Txopitea Sanchez
  • Pedro Cardaba Valentin
  • Asier Lamas González
  • Jose Javier Cuadrado Pelaez ( Karratu )
  • Tomás Martin Revesado
  • Jaione Odriozola Azurmendi
  • Galyna NASTASHENKO. 
  • Susana Ruiz Oficialdegi
  • Javi Serrano Rios
  • Jon Ormaetxea Ariznabarrieta
  • Juan Carlos Martin Saíz

 

Zuzendari Teknikoen zerrenda

 

ARDURADUNA:  IBAI SAAVEDRA ALONSO.....  (RFEA "A")

 

  • Ibai  Saaavedra Alonso….. RFEA “A”
  • Ibai Agirre Calvo...................   RFEA "B"
  • Iñaki Sagarna Urcelay.........     RFEA "B"
  • David Ruano Delgado......        RFEA "B"
  • Rafael Hernandez ............       RFEA "B"
  • Josetxo Macías Sanchez….. F.A.G. 
  • Joxé Otaegi Uranga…… F.A.G.   ( Honorario Epaile )

 

Foto-finisheko epaile nagusien zerrenda

 

ARDURADUNA: EMILIO SAN JUAN SIERRA.... RFEA "B".

 

  • Ibai Saavedra Alonso… RFEA “A”
  • Emilio San Juan Sierra...   RFEA "B"
  • Jaione Odriozola Azurmendi..... F.A.G.
  • Jesús Soto Paunero.................. F.A.G.
  • Olatz Baztarrika Varela.............. F.A.G.
  • Iñaki Sagarna Urcelay
  • Iñigo Ruiz Alberro
  • Imanol Hernandez del Puerto
  • Alexandra Gonzalez Vicente (BORONDATZEKO ESZEDENTZIA)
  • David Ruano Delgado
  • Jose Ramón Petreñas Etxeberria
  • Imanol Goikoetxea Rodriguez.

 

RFEA-ko Ordezkari Teknikoen zerrenda

  • Emilio San Juan Sierra …. RFEA
  • Javier García Loza................  RFEA

 

Pista Homologatzaileen zerrenda

  • Ez daude Gipuzkoan.
Erantsitako fitxategiak:


Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz