EUS_cab6
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

ASTEBURUA

Aste buru honetan atletismoko proba interesgarriak.

Mikel ODRIOZOLAK GRANADAN parte hartuko Espainako txapelketan 20 km martxan.

Espainako txapelketan jubenila Balentzian jokatuko da:

ESPAINAKO JUBENIL TXAPELKETA 
60 M 7.90 ARGANDOÑA SARRIEGI, AINHOA Txindoki A.T.
60 M 8.13 ARISTIZABAL ALBISTUR, MIREN Super Amara BAT
200 M 26.82 ARISTIZABAL ALBISTUR, MIREN Super Amara BAT
800 M 2:00.10 BEN MILOUD IZTUETA, ADEL Txindoki A.T.
PISUA 14.78 BERASAIN GARMENDIA, JOSEBA Txindoki A.T.
60 MH 9.08 BUSTO IRURETAGOIENA, ENERITZ Lasarte-Oria
ALTUERA 1.57 BUSTO IRURETAGOIENA, ENERITZ Lasarte-Oria
60 MH 8.71 DOMINGUEZ HERRERO, DAVID At. San Sebastian
60 M 7.97 EUGI ZUBIZARRETA, MARIA Lasarte-Oria
200 M 26.11 EUGI ZUBIZARRETA, MARIA Lasarte-Oria
65 MH 9.44 EZQUERRO GARMENDIA, LEIRE Tolosa C.F.
HIRUKOITZA 11.18 GALARDI FERNANDEZ DE AGIRRE, ANE Lasarte-Oria
PISUA 15.70 GARMENDIA INTXAUSTI, GARI Txindoki A.T.
60 MH 7.75 GARRANTXO MENDEZ, JUAN JOSE  Txingudi At. Taldea
LUZERA 6.48 GURRUTXAGA OLANO, XABIER At. San Sebastian
60 M 7.92 LILLO ZABALA, MADDI Tolosa C.F.
400 M 52.28 MARISCAL SALAVERRIA, JAVIER Super Amara BAT
60 MH 8.90 MARTINEZ ARRILLAGA, MALEN C.D. Hernani
60 MH 8.31 MAZO OSCOZ, ADRIAN Txingudi At. Taldea
PISUA 14.54 MENDIZABAL LARREA, IMANOL Tolosa C.F.
60 M H 9.16 MITXELENA BALERDI, IRATI At. San Sebastian
LUZERA 5.26 MITXELENA BALERDI, IRATI At. San Sebastian
60 MH 8.56 MUJIKA ZUBELDIA, MARIA At. San Sebastian
LUZERA 5.37 MUJIKA ZUBELDIA, MARIA At. San Sebastian
800 M 2:23.47 MURUA CARRASCO, NEREA Tolosa C.F.
60 M 8.01 OLASAGASTI IZA, IDOIA Lasarte-Oria
200 M 26.26 OLASAGASTI IZA, IDOIA Lasarte-Oria
60 MH 8.44 ORDUÑA ENPARANTZA, NORA At. San Sebastian
PISUA 12.29 REKONDO SALSAMENDI, MAIDER Lasarte-Oria
200 M 22.27 ROCANDIO PERAL, ADRIAN At. San Sebastian
400 M 49.12 RODRIGUEZ ERRONDOSORO, ITOITZ Lasarte-Oria
60 M 7.24 SAN ADRIAN ROCANDIO, ANDER Real Sociedad
HIRUKOITZA 13.12 SANCHEZ FERNANDEZ, ALEX At. San Sebastian
200 M 26.35 SARRIGUREN ALONSO, UXUE At. San Sebastian

ZARAGOZAN Espainako helduen txapelketa  

 

60m vallas Vet. MAS. PC VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-18128 FERRER LANDA, RAFAEL 28/04/1955 Atletico Renteria     
  SS-18956 MARTINEZ DE RITUERTO ARREGI, AINGERU 28/09/1967 Tolosa C.F.     
60 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
8.60 SS-18128 FERRER LANDA, RAFAEL 28/04/1955 Atletico Renteria  8.51 8.60
200 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-00022 GOIKOETXEA ABADIA, RAMON 01/06/1959 INDEPENDIENTE     
27.59 SS-18128 FERRER LANDA, RAFAEL 28/04/1955 Atletico Renteria  26.82 27.59
400 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
59.97 SS-18128 FERRER LANDA, RAFAEL 28/04/1955 Atletico Renteria  57.71 1:00.70
1:02.73 SS-20059 HARINA MITXELENA, MIGUEL 23/11/1964 Atletico Renteria  1:02.73 1:02.73
800 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-13958 GARCIA PAVON, FLORIAN 22/02/1958 C.D. Hernani  2:12.90  
  SS-15098 IGNACIO BALSERA, JUAN M. 16/11/1953 At. San Sebastian     
2:34.54 SS-18831 GANZARAIN ETXEBESTE, KOLDO 27/02/1955 Atletico Renteria  2:25.33 2:37.86
2:42.46 SS-17700 BELDARRAIN CARRILLO, GABRIEL 07/11/1955 At. San Sebastian  2:32.27 2:42.46
2:43.01 SS-19402 TELLERIA LATIERRO, IÑAKI KEPA 07/07/1956 INDEPENDIENTE  2:43.01 2:43.01
1500 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-13958 GARCIA PAVON, FLORIAN 22/02/1958 C.D. Hernani  4:27.34  
4:27.41 SS-17042 ARZUBIALDE ELIZEGI, ION 25/06/1963 At. San Sebastian  4:17.93 4:27.41
4:32.84 SS-19903 PAULIS PRIOR, JUAN PEDRO 18/06/1962 INDEPENDIENTE  4:32.84 4:32.84
4:34.50 SS-18935 ERENTXUN MIKELARENA, XABIER 03/10/1965 At. San Sebastian  4:34.50 4:34.50
5:16.00 SS-18831 GANZARAIN ETXEBESTE, KOLDO 27/02/1955 Atletico Renteria  5:03.16 5:33.00
5:20.33 SS-00100 GUIJARRO MOLINA, FRANCISCO 13/07/1951 Atmo. Donostiarrak  5:20.33 5:23.66
5:27.19 SS-17700 BELDARRAIN CARRILLO, GABRIEL 07/11/1955 At. San Sebastian  5:03.04 5:27.19
3000 M.L.MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-18935 ERENTXUN MIKELARENA, XABIER 03/10/1965 At. San Sebastian     
8:41.65 SS-19511 ROMÁN BERMEJO, SERGIO 20/07/1975 Txindoki A.T.  8:41.65 8:41.65
9:27.09 SS-17042 ARZUBIALDE ELIZEGI, ION 25/06/1963 At. San Sebastian  8:59.17 9:27.09
9:50.07 SS-19903 PAULIS PRIOR, JUAN PEDRO 18/06/1962 INDEPENDIENTE  9:50.07 9:50.07
10:10.74 SS-19380 BARCIA SOLABARRIETA, IGOR 27/12/1972 At. San Sebastian  10:10.74 10:10.74
12:18.24 SS-18115 BASTERRA LOPEZ, JOSE RAMON 05/06/1948 Atmo. Donostiarrak  12:18.24 12:18.24
ALTURA MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
1.81 SS-18956 MARTINEZ DE RITUERTO ARREGI, AINGERU 28/09/1967 Tolosa C.F.  1.83 1.75
1.64 SS-19212 TORRES MARTINROMO, FRANCISCO 19/11/1964 Txindoki A.T.  1.64 1.64
1.45 SS-03452 MOLINER LORIENTE, FERNANDO 31/10/1950 At. San Sebastian  1.56 1.45
PERTIGA MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
3.40 SS-19451 HERRERA GOYA, JAVIER 23/10/1964 Txingudi At. Taldea  3.40 3.40
Peso Vet. MAS. PC VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-18201 ZABACHE GARCIA, JESUS 14/08/1961 Atletico Renteria     
LONGITUD MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
5.68 SS-19626 QUINTANO ROLDAN, JOSE ALBERTO 19/11/1964 INDEPENDIENTE  . .
5.37 SS-18956 MARTINEZ DE RITUERTO ARREGI, AINGERU 28/09/1967 Tolosa C.F.  5.88 5.37
5.34 SS-19212 TORRES MARTINROMO, FRANCISCO 19/11/1964 Txindoki A.T.  5.82 5.34
3.48 SS-19288 LOPEZ ROMERO, JOSE MARI 21/12/1939 Atletico Renteria  3.48 3.48
  SS-18128 FERRER LANDA, RAFAEL 28/04/1955 Atletico Renteria  4.50  
TRIPLE SALTO MASC.P.C. VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
12.69 SS-19626 QUINTANO ROLDAN, JOSE ALBERTO 19/11/1964 INDEPENDIENTE     
Pentathlon Vet. MAS. PC VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
3.000m Marcha MASC. PC VM
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-20055 CABALLERO ZUBELZU, JON ANDER 03/04/1972 Txindoki A.T.     
17:35.66 SS-09024 ARNAIZ VELASCO, FRANCISCO 08/11/1943 Zumeatarra  17:35.66 17:35.66
60 M.L.FEM.P.C. VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
11.49 SS-17913 PEREZ ARTACHO, INES 14/01/1941 Durango Kirol Taldea  11.18 11.54
200 M.L.FEM.P.C. VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
39.50 SS-17913 PEREZ ARTACHO, INES 14/01/1941 Durango Kirol Taldea  39.50 40.14
45.96 SS-00054 BEA ANTORANZ, JULIA 02/02/1940 Durango Kirol Taldea  45.96 45.96
400 M.L.FEM.P.C. VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
1:29.98 SS-17913 PEREZ ARTACHO, INES 14/01/1941 Durango Kirol Taldea  1:29.98 1:32.12
1:43.11 SS-00054 BEA ANTORANZ, JULIA 02/02/1940 Durango Kirol Taldea  1:43.11 1:43.11
800 M.L.FEM.P.C. VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-19944 PEREA CLAVERO, CARMEN 25/02/1975 Durango Kirol Taldea     
2:47.24 SS-20057 LOPEZ LOPEZ, ANA 02/03/1963 Atletico Renteria  2:47.24 2:47.24
3:04.13 SS-18114 ZUZUARREGI VEAMURGIA, INMACULADA 27/02/1953 Atmo. Donostiarrak  3:04.13 3:04.81
1500 M.L.FEM.P.C. VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
5:16.49 SS-19619 RUIZ OFICIALDEGI, SUSANA 27/02/1974 Atletico Renteria  5:16.49 5:16.49
5:44.07 SS-20057 LOPEZ LOPEZ, ANA 02/03/1963 Atletico Renteria  5:44.07 5:44.07
5:51.13 SS-18114 ZUZUARREGI VEAMURGIA, INMACULADA 27/02/1953 Atmo. Donostiarrak  5:51.13 6:02.47
Peso VET. Fem. PC VF
Marca Lic. Nombre F.Nac. Club MMP MMT
  SS-12302 ARISTI ETXEBERRIA, ITZIAR 15/12/1960 At. San Sebastian     
  SS-14682 DUBLANG JIMENEZ, AMAIA 28/12/1976 At. San Sebastian     
  SS-18045 LASO MESTRE, KONTXI 06/12/1944 At. San Sebastian     

 

Aitor GARRO - FAG



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz