EUS_cab6
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

ESPAINAKO JUBENIL TXAPELKETA

7 domin, lau urrezkoak, 12 atleta finalista, Espainako jubenil marka hesietan....

Beste adetik Mikel ODRIOZOLA (RS) 8. sailkatu zen 20 km martxako espainako txapelketan

Espainako jubenil txapelketa esperon genuen bezain emankorra izan zen.

  • Nora ORDUÑA (ATSS) urrezko domina eta Espainako marka 8.42
  • María MUJIKA (ATSS) zilarra eta espainako bigarren marka. 8.47
  • Maríak Luzera jauzia irabazi zuen 5.66.
  • Itoitz RODRIGUEZ (LASARTE) 400 irabazi zuen 48.99. Euskadiko marka egin zuen.
  • Juanjo GARRANTXO (TXINGUDI) hesietan urrea lortu zuen. 7.88 (7.83 R1)
  • Adrián ROCANDIO (ATSS) zilarra  200ean  22.50. (22.45  semi)
  • Ainhoa ARGANDOÑA (TXINDOKI) 3.  60 m. 7.81. (7.80  R1)
  • Joseba BERASAIN (TXINDOKI ) 5. 14.45 Pisuan
  • Malen MARTINEZ (HERNANI) 6.  60 m hesietan 9.04
  • Adel BEN MILOUD (TXINDOKI) 7. 800ean  1.58.43
  • Eneritz BUSTO (LASARTE) 7.  ALTUERA  1.58
  • Imanol MENDIZABAL (TOLOSA) 7. Pisuan  14.30

  ESPAINAKO JUBENIL TXAPELKETA
1 60 Mh 8,42 (RJV) ORDUÑA ENPARANTZA, NORA At. San Sebastian
1 60 Mh 7,88 (7,83R1) GARRANTXO MENDEZ, JUAN JOSE  Txingudi At. Taldea
1 LUZERA 5,66 MUJIKA ZUBELDIA, MARIA At. San Sebastian
1 400 M 48,99 RODRIGUEZ ERRONDOSORO, ITOITZ Lasarte-Oria
2 60 MH 8,47 MUJIKA ZUBELDIA, MARIA At. San Sebastian
2 200 M 22,50 (22,45 SF) ROCANDIO PERAL, ADRIAN At. San Sebastian
3 60 M 7,81 (7,80R1) ARGANDOÑA SARRIEGI, AINHOA Txindoki A.T.
5 PISUA 14,45 BERASAIN GARMENDIA, JOSEBA Txindoki A.T.
6 60 MH 9,04 MARTINEZ ARRILLAGA, MALEN C.D. Hernani
7 800 M 1,58,43 BEN MILOUD IZTUETA, ADEL Txindoki A.T.
7 ALTUERA 1,58 BUSTO IRURETAGOIENA, ENERITZ Lasarte-Oria
7 PISUA 14,30 MENDIZABAL LARREA, IMANOL Tolosa C.F.
9 60 M 7,93 LILLO ZABALA, MADDI Tolosa C.F.
9 60 MH 8,41(8,25R1) MAZO OSCOZ, ADRIAN Txingudi At. Taldea
9 PISUA 11,14 REKONDO SALSAMENDI, MAIDER Lasarte-Oria
10 LUZERA 5,22 MITXELENA BALERDI, IRATI At. San Sebastian
11 60 MH 9,17 BUSTO IRURETAGOIENA, ENERITZ Lasarte-Oria
12 200 M 26,53 (25,91R1) EUGI ZUBIZARRETA, MARIA Lasarte-Oria
13 400 M 52,24 MARISCAL SALAVERRIA, JAVIER Super Amara BAT
13 HIRUKOITZA 12,64 SANCHEZ FERNANDEZ, ALEX At. San Sebastian
14 60 M 7,34 SAN ADRIAN ROCANDIO, ANDER Real Sociedad
15 60 MH 8,61 DOMINGUEZ HERRERO, DAVID At. San Sebastian
15 LUZERA 6,07 GURRUTXAGA OLANO, XABIER At. San Sebastian
15 200 M 26,12 OLASAGASTI IZA, IDOIA Lasarte-Oria
16 200 M 26,34 SARRIGUREN ALONSO, UXUE At. San Sebastian
18 HIRUKOITZA 10,77 GALARDI FERNANDEZ DE AGIRRE, ANE Lasarte-Oria
22 60 M 8,14 EUGI ZUBIZARRETA, MARIA Lasarte-Oria
23 60 MH 9,47 EZQUERRO GARMENDIA, LEIRE Tolosa C.F.
23 800 M 2,23,12 MURUA CARRASCO, NEREA Tolosa C.F.
27 60 MH 9,59 MITXELENA BALERDI, IRATI At. San Sebastian
28 200 M 26,86 ARISTIZABAL ALBISTUR, MIREN Super Amara BAT
35 60 M 8,24 OLASAGASTI IZA, IDOIA Lasarte-Oria
38 60 M 8,25 ARISTIZABAL ALBISTUR, MIREN Super Amara BAT
  PISUA SM GARMENDIA INTXAUSTI, GARI Txindoki A.T.

 

Aitor GARRO - GAF



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz