.
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

ESPAINAKO TXAPELKETAK

 

ESPAINAKO TXAPELKETETAN LORTUTAKO DOMINAK (KADETE-SENIOR) 2013 2014
  DATA IZENA ABIZENA KLUBA PROBA LEHIAKETA LEKUA MARKA DOMINA
1 22/02/2014 NAROA  AGIRRE AT SNSN PERTIKA ABSOLUTOA SABADELL 4,25 URREA
2 23/02/2014 ALAZNE  FURUNDARENA AT SNSN 60 m. ABSOLUTOA SABADELL 7,47 ZILARRA
3 22/02/2014 TERESA ERRANDONEA SABAT 60 m.h. ABSOLUTOA SABADELL 8,37 ZILARRA
4 23/02/2014 OLATZ  ARRIETA SABAT LUZERA ABSOLUTOA SABADELL 6,14 BRONTZEA
                   
5 16/02/2014 MIKEL  ODRIOZOLA  REAL SOCIEDAD 35 KM MARTXA ABS MARTXA MURCIA 2,38,26 BRONTZEA
                   
6 0802/2014 MAIALEN AXPE AT SNSN PERTIKA PROMESA ANTEQUERA 3,76 URREA
7 08/02/2014 TERESA  ERRANDONEA SABAT 60 m.h. PROMESA ANTEQUERA 8,40 URREA
8 09/02/2014 TERESA  ERRANDONEA SABAT LONGITUD PROMESA ANTEQUERA 6,01 URREA
9 09/02/2014 IÑIGO  URIBARREN REAL SOCIEDAD TRIPLE PROMESA ANTEQUERA 15,36 BRONTZEA
                   
10 22/03/2014 MALEN RUIZ DE AZUA  SABAT PERTIGA  JUNIOR DONOSTIA 3,81 URREA
11 22/03/2014 TERESA ZARAGUETA SABAT ALTURA JUNIOR DONOSTIA 1,68 URREA
12 23/03/2014 TAMARA  PEREZ SABAT 800 m. JUNIOR DONOSTIA 2,12,25 ZILARRA
13 23/03/2014 JASONE  SERTUTXA AT SNSN 60 m. JUNIOR DONOSTIA 7,71 ZILARRA
14 22/03/2014 DANI TALAN AT SNSN LONGITUD JUNIOR DONOSTIA 7,08 ZILARRA
                   
15 08/03/2014 NORA ORDUÑA AT SNSN 60 m.h. JUBENIL VALENCIA 8,42 URREA
16 09/03/2014 MARIA  MUJIKA AT SNSN LONGITUD JUBENIL VALENCIA 5,66 URREA
17 09/03/2014 JUANJO GARRANTXO TXINGUDI 60 m.h. JUBENIL VALENCIA 7,88 URREA
18 09/03/2014 ITOITZ RODRIGUEZ LASARTE 400 m.h. JUBENIL VALENCIA 48,99 URREA
19 08/03/2014 MARIA   MUJIKA AT SNSN 60 m.h. JUBENIL VALENCIA 8,47 ZILARRA
20 09/03/2014 ADRIAN ROCANDIO AT SNSN 200 m. JUBENIL VALENCIA 22,50 ZILARRA
21 09/03/2014 AINHOA  ARGANDOÑA TXINDOKI 60 m. JUBENIL VALENCIA 7,81 BRONTZEA
                   
22 16/03/2014 ANE TORRES TXINDOKI PESO KADETEA ANTEQUERA 12,36 ZILARRA
23 16/03/204 ANE IGIÑIZ SABAT 60 m.h. KADETEA ANTEQUERA 9,06 ZILARRA
24 15/03/2014 NORA  TOBAR TXINDOKI KONB. KADETEA ANTEQUERA 3259 BRONTZEA
                   
25 26/07/2014 NAROA  AGIRRE AT SNSN PERTIKA ABSOLUTOA ALCOBENDAS 4,42 URREA
26 27/07/2014 TERESA ERRANDONEA SABAT 100 m.h. ABSOLUTOA ALCOBENDAS 13,53 (-0,3) BRONTZEA
                   
27 09/05/2014 EDORTA ARANBURUZABALA REAL SOCIEDAD ALTURA UNIVERSITARIO CARTAGENA 2,05 ZILARRA
                   
28 05/07/2014 TERESA ERRANDONEA SABAT 100 m.h. PROMESA DURANGO 13,5 URREA
29 05/07/2014 MAIALEN AXPE AT SS PERTIKA PROMESA DURANGO 3,85 URREA
30 05/07/2014 ASIER  CORTHAY PAMPLONA ALTUERA PROMESA DURANGO 2,04 ZILARRA
31 06/07/2014 IÑIGO URIBARREN RSOC HIRUKOITZA PROMESA DURANGO 15,57 ZILARRA
32 06/07/2014 IGOR LEGARDA RSOC KONB. PROMESA DURANGO 7132 ZILARRA
                   
33 06/07/2014 MALEN RUIZ DE AZUA SABAT PERTIKA JUNIOR CASTELLON 3,95 URREA
34 05/07/2014 DANIEL TALAN ATSS LUZERA JUNIOR CASTELLON 7,32(1,8) ZILARRA
35 05/07/2014 NEREA GALPARSORO TXINDOKI 200 m. JUNIOR CASTELLON 25,14(0,6) ZILARRA
36 06/07/2014 TAMARA PEREZ SABAT 800 m. JUNIOR CASTELLON 2,10,08 ZILARRA
37 06/07/2014 ALBA TORRES TXINDOKI PISUA JUNIOR CASTELLON 11,94 BRONTZEA
                   
38 19/07/2014 JUANJO  GARRANTXO TXINGUDI 110 m.h. (0,91) JUBENIL VALLADOLID 13,56 (1,3) 13,71 URREA
39 20/07/2014 JJ GARRANTXO-A.ROCANDIO-A.LÓPEZ-X.GURRITXAGA AT SS 4X100 m. JUBENIL VALLADOLID 42,16 URREA
40 20/07/2014 MARIA  MUJIKA ATSS 100 m.h.. JUBENIL VALLADOLID 14,06 ZILARRA
41 20/07/2014 ITOITZ RODRIGUEZ LASARTE 400 m. JUBENIL VALLADOLID 48,76 ZILARRA
42 19/07/2014 GARI  GARMENDIA TXINDOKI PISUA JUBENIL VALLADOLID 15,28 ZILARRA
                   
43 29/06/2014 NORA TOBAR TXINDOKI EXATLON KADETEA HUELVA 3776 URREA
44 29/06/2014 JUNKAL  ETXEGARAY SABAT 300 m. KADETEA HUELVA 40,84 URREA
45 28/06/2014 JONE  DE CASTRO EIBAR  TXABALINA KADETEA HUELVA 35,37 BRONTZEA
46 28/06/2014 ANE  TORRES TXINDOKI PISUA KADETEA HUELVA 12,82 BRONTZEA
47 29/06/2014 ANE IGIÑIZ SABAT 100 m.h. KADETEA HUELVA 14,75(1,0) BRONTZEA
48 29/06/2014 MARIA LASA TOLOSA 300 m.h. KADETEA HUELVA 45,78 BRONTZEA
49 29/06/204 A.GÓMEZ-A.IGIÑIZ-M.ZUFIAURRE-J.ETXEGARAY SABAT 4X 100 KADETEA HUELVA 50,31 BRONTZEA
                   
50 31/05/2014 DORLETA  OYARBIDE TXINDOKI MAILUA CSD VALLADOLID 48,12 URREA
51 31/05/2014 IÑIGO UNZETA BARRENETXEA AT SNSN LUZERA CSD VALLADOLID 6,12 (+1,6) ZILARRA
52 01/06/2014 ENEKO  CARRASCAL ARRASATE HIRUKOITZA CSD VALLADOLID 13,93 (0,4) URREA
53 01/06/2014 NORA TOBAR TXINDOKI ALTUERA CSD VALLADOLID 1,63 URREA
54 01/06/2014 ANE TORRES TXINDOKI PISUA CSD VALLADOLID 13,16 ZILARRA
55 31/05/2014 IBAI  FERNANDEZ ARRASATE 100 m. CSD VALLADOLID 11,87(-4,0) BRONTZEA



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz