EUS_cab6
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

ESPAINAKO KLUBEN ARTEKO KROS TXAPELKETA

 Pasa den igandean Caceresen Espainako kros txapelketa izan zen. 14 talde gipuzkoar lortu zuten puntuatzea.

. Txindoki A.T, Tolosa eta Super Amara BAT 3 taklde. Goierri garaia 2 talde. Eta 1 Xeye, Aloña Mendi eta Atlético San Sebastián.

Bakarkako posturik hoberena Trihas Gebrek lortu zuen.Bigarrena kros luzean.

Taldekako posturik hoberena  Goierri Garaia ko neskentzat izan zen.  6. izan ziren.

 

 
 
 
6
Goierri Garaia
 136
 
 
 
26º
SANZ, Ainhoa
89 SF 28:14 25
32º
MAYORA, Maite
80 SF 28:33 31
40º
ARREGUI, Nerea
85 SF 29:17 39
42º
OYARZABAL, Lourdes
73 SF 29:26 41
60º
TENA, Uxune
83 SF 30:30 59
92º
TALAVERA, Rosa M.
61 SF 32:43 91
 
 
 
9
At. San Sebastian
 181
 
 
 
26º
 BAÑOS, Penelope R.
85 ABF 15:14 26
27º
SILVESTRE, Elena
87 ABF 15:16 27
37º
RODRIGUEZ, Aratz
86 ABF 15:36 37
91º
UNZALU, Ekhiñe
91 ABF 16:33 91
125º
OCA, Laura
93 ABF 17:06 125
 
 
 
10
Tolosa C.F.
 214
 
 
 
11º
 ARROYO, Unai
93 PM 32:16 11
30º
ORTIZ, Ander
93 PM 33:14 30
71º
BERISTAIN, Iker
95 PM 35:05 71
102º
ETXEBERRIA, Ander
95 PM 36:19 102
143º
URRETABIZKAIA, Aitor
94 PM 39:21 143
 
 
 
13
Aloña-Mendi K.E.
 239
 
 
 
37º
REVUELTA, Alberto
74 SM 39:32 37
43º
CRUZ, Imanol
78 SM 39:46 43
54º
VARELA, Yerai
87 SM 40:12 54
105º
GARCIA, Sergio
89 SM 41:50 105
110º
GOMEZ, Anastasio
73 SM 41:56 110
126º
RUIZ, Aritz 77 SM
42:33 126
 
 
 
15
Super Amara BAT
280
 
 
 
32º
 VIÑARAS, Clara
93 ABF 15:25 32
63º
SARRIEGI, Nerea
95 ABF 16:04 63
78º
FERNANDEZ, Janire
95 ABF 16:19 78
107º
ARAMBURU+ZABALA, Marta
91 ABF 16:47 107
 
 
 
 
 
 
15
Txindoki A.T.
 330
 
 
 
52º
 AGIRREZABAL, Eneko
86 ABM 13:07 52
53º
SATRUSTEGI, Gorka
83 ABM 13:07 53
78º
BLANCO, Jose A.
76 ABM 13:19 78
147º
OYARBIDE, Alexander
94 ABM 13:54 147
203º
COBOS, Unai
92 ABM 14:22 203
244º
IZTUETA, Egoitz
86 ABM 14:52 244
 
 
 
 
 
 
14
Tolosa C.F.
 165
 
 
 
12º
LASA, Maria
00 CF 09:19 12
60º
PERURENA, Izaro
00 CF 09:55 60
93º
SALDIAS, Eneida
00 CF 10:11 93
185º
SANCHEZ, Maddi
01 CF 10:54 185
196º
MARTINEZ, Libe
01 CF 10:57 196
 
 
 
16
 Txindoki A.T.
 206
 
 
 
43º
URRESTARAZU, Lide
99 LF 16:57 43
76º
PEREZ, Maitane
99 LF 17:39 76
87º
ESNAOLA, Olatz
99 LF 17:47 87
115º
AZURMENDI, Oihane
99 LF 18:28 115
126º
AZURMENDI, Maider
99 LF 18:38 126
 
 
 
25
Azk  Azp Xeye Ake
 450
 
 
 
101º
PEREZ, Jon
97 JM 27:26 101
102º
MADRAZO, Aitor
 96 JM 27:26 102
107º
ARANBERRI, Amets
97 JM 27:34 107
140º
LARRAÑAGA, Martin
96 JM 28:40 140
 
 
 
 
 
 
27
Super Amara BAT
483
 
 
 
48º
AGIRREGOMEZKORTA, Julen
00 CM 17:59 48
136º
APERRIBAY, Jon
00 CM 19:09 136
137º
AROTZENA, Iker
01 CM 19:10 137
162º
ALVAREZ, Unai
00 CM 19:30 162
 
 
 
31
Super Amara BAT
 318
 
 
 
48º
ALONSO, Julene
00 CF 09:49 48
125º
HERAS, Leire
00 CF 10:26 125
145º
MENDIZABAL, Iraia
00 CF 10:37 145
 
 
 
37
Goierri Garaia
 622
 
 
 
66º
SAGARZAZU, Ander
88 SM 40:42 66
173º
 ENCINA, Miguel A.
63 SM 43:38 173
188º
MENDIZABAL, Patxi
75 SM 44:06 188
195º
EL KAYED, Abderrahim
88 SM 44:22 195
199º
TELLERIA, Jon
87 SM 44:38 199
 
 
 
 
 
 
42
Txindoki A.T.
 666
 
 
 
92º
PAJARES, Adrian
98 LM 22:43 92
167º
MUJIKA, Aitor
99 LM 23:53 167
184º
ERAUSKIN, Bingen
99 LM 24:14 184
223º
MURIEL, Xabier
99 LM 25:23 223
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46
Tolosa C.F.
776
 
 
 
148º
SEÑORAN, Unai
75 ABM 13:55 148
157º
GOMEZ, Juan L.
84 ABM 13:57 157
219º
GISASOLA, Aitor
95 ABM 14:32 219
252º
GARIN, Aritz
89 ABM 15:03 252
 
 
 



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz