EUS_cab6
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

ARANDAKO KROSSA

Gipuzkoako selekzioa Arandako krosera joan zen pasa den larunbatean. Gure atleten emaitzak oso onak izan ziren.

 

INFANTILA 2003 7 ALAIN ODRIOZOLA TOLOSA C.F.
INFANTILA2003 8 GORKA LÓPEZ DE ARREGI C.D.HERNANI
INFANTILA 2003 10 AITOR ELOLA TOLOSA C.F.
INFANTILA 2003 32 UNAX ODRIOZOLA TOLOSA C.F.
INFANTILA 2003 35 ANDER MARTINEZ DE RITUERTO TOLOSA C.F.
KADETEA 2002 3 NATNAEL HIDALGO TXINDOKI A.T.
KADETEA 2002 15 EKAIN LARREA GOIERRI G.
KADETEA 2002 28 MIKEL SAMANIEGO TXINDOKI A.T.
KADETEA 2002 48 ANDER EZENARRO C.D.HERNANI
KADETEA 2001 11 JUAN BENDITO GIMNASTICA ULIA
KADETEA 2001 22 ARKAITZ FRAGUA  ALOÑA MENDI
KADETEA 2001 23 JON ZEBERIO TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 24 EGOITZ URTEAGA TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 35 ANDER SVENSSON  TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 36 ERITZ CAMPOS  ALOÑA MENDI
KADETEA 2001 LES JOKIN MARTIN GIMNÁSTICA ULIA
JUVBENILA 6 JULEN TERAN  C.D. EIBAR 
JUVBENILA 10 ASIER DIAZ  SUPER AMARA BAT
JUVBENILA 11 ANARTZ ARTOLA C.D. HERNANI
JUVBENILA 15 YOHANES MERINO C.D. HERNANI
JUVBENILA 20 JULEN AGIRREGOMEZKORTA SUPER AMARA BAT
JUNIORRA 22 ADRIAN PAJARES TXINDOKI A.T.
JUNIORRA 23 BEÑAT ARRIBAS TXINDOKI A.T.
JUNIORRA 24 MIKEL ZUBIETA SUPER AMARA BAT
JUNIORRA 25 AITOR SANTANO AT.SNSN
JUNIORRA 27 ASIER FERNANDEZ AT.SNSN
ABSOLUTOA 30 YERAI VARELA ALOÑA MENDI

 

INFANTILA 2003 7 AMAIUR ERRAZKIN HAURTZARO K.E.
INFANTILA 2003 19 IHART IBARGUREN HAURTZARO K.E.
INFANTILA 2003 27 NAIA LASAGABASTER ALOÑA MENDI
INFANTILA 2003 30 IRAIA MENDIA TXINDOKI A.T.
INFANTILA 2003 32 AINHOA MURUA TOLOSA C.F.
KADETEA 2002 8 ANE ETXEBESTE HAURTZARO K.E.
KADETEA 2002 6 PAULA DEL POZO TOLOSA C.F.
KADETEA 2002 26 SARA MANZISIDOR ANTONIANO
KADETEA 2002 28 MAIER ALTUNA TXINDOKI A.T.
KADETEA 2002 33 NAROA MUÑOZ  XEYE
KADETEA 2001 20 UXUE ARRESE TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 12 MADDI SANCHEZ TOLOSA C.F.
KADETEA 2001 21 IHINTZA ARAKISTAIN XEYE
KADETEA 2001 23 NAIA LÓPEZ TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 R MADDI GALPARSORO TXINDOKI A.T.
KADETEA 2001 25 LIBE MARTÍNEZ DE RITUERTO TOLOSA
JUVENILA 3 MIREN MARTIN SABAT
JUVENILA 4 MARIA LASA TOLOSA C.F.
JUVENILA 10 LEIRE LÓPEZ AT.SNSN
JUVENILA 14 LIDE URRESTARAZU TXINDOKI A.T.
JUVENILA 17 IZARO PERURENA TOLOSA C.F.
JUNIORRA 2 JONE ZABALETA  AT.SNSN
JUNIORRA 3 IRATI ZUBIZARRETA TXINDOKI A.T.

 

Aitor GARRO

FAG



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz