.
GAF Atletismowww.gafatletismo.com

Kontaktua

Anoetako pasealekua, 5
20014 DONOSTIA
tlf: 943 45 17 57
fax: 943 45 39 82
e-mail: gaf@kirolak.net

JOKU ESKOLARRAK

IKASTETXEAK MUTILAK

2. MOGEL ISASI

3. JAKINTZA ORDIZIA

IKASTETXEAK NESKAK

2. JAKINTZA ORDIZIA

Mutilek 22 domina lortu zituzten 42 tik.

PROBA POSTUA   ATLETA    
80 M. 1. 10.13 IBAI SERRANO LANGAITZ             REAL SOCIEDAD
80 M. 2. 10.35 BEÑAT EMBIL LA SALLE BEASAIN   TXINDOKI
150 M. 2. 18.98 JON SOTO OIANGUREN TXINDOKI
150 M. 2. 19.23 JOSEBA LARRAURI ANOETA TOLOSA
500 M. 1. 1.16.92 GAIZKA CORTES MOGEL EIBAR
3000 M. 2. 9.55.16 NATNAEL HIDALGO OIANGUREN TXINDOKI
3000 M. 3. 10.38.72 EKAITZ TEJADO ANTONIANO ANTONIANO
3000 MARTXA 1.

17.53.56

IGOR MUGARZA TXANTXIKU ALOÑA MENDI
3000 MARTXA 3. 18.47.29 HODEI CABALLERO JAKINTZA TXINDOKI
80 M H 2. 13.57 IMANOL BANDRÉS TALAIA SABAT
80 M H 3. 13.70 MARKEL ACOSTA JAKINTZA ORDIZIA TXINDOKI

LUZERA

1. 5.72 MIKEL AGIRRE ARRASATE ARRASATE
LUZERA 2. 5.62 UNAX MUNDIN STO TOMÁS LIZEOA AT SNSN
PERTIKA 1. 3.35 KARLITOU MENDY MOGEL EIBAR
PERTIKA 2. 2.30 ANDER MTZ DE RITUERTO LASKORAIN TOLOSA
PISUA 1. 10.99 ROKE ETEZARRETA LANDABERRI LASARTE
PISUA 2. 10.41 EKAIN EGURROLOA MOGEL EIBAR
DISKOA 1 35.91 IKER UGARTE ARRASATE ARRASATE
JABALINA 1. 32.65 EKAIN EGURROLA MOGEL EIBAR
JABALINA 3. 28.07 MIKEL MARTINEZ MOGEL EIBAR
4X80 1. 39.25 GIPUZKOA IBAI-BEÑAT-JOSEBA-MIKEL  
4X80 3. 41.05 MOGEL KARLITU-MIKEL-IGOR-GAIZKA  

Neskek ere beste 22 domina lortu zituzten

PROBA POSTUA   ATLETA    
80 M 3. 11.18 MADDI ESNAOLA JAKINTZA ORDIZIA         TXINDOKI
150 M 2. 20.98 INGE BEGIRISTAIN STO TOMAS LIZEOA AT SNSN
500 M 2. 1.27.41 INTZA URRESTARAZU JAKINTZA ORDIZIA TXINDOKI
1000 M 1. 3.29.96 ANE ETXEBESTE HAURTZARO HAURTZARO
1000 M 2. 3.30.28 HIART IBARGUREN ORERETA HAURTZARO
3000 M 1. 12.12.85 AMAIUR ERRAZKIN HAURTZARO HAURTZARO
3000 M 2. 12.24.67 SARA MANZISIDOR MARIA ETA JOSE ANTONIANO
3000 MARTXA 3. 19.33.49 JUNE AROZENA TOLOSA TOLOSA
80 M H 1. 13.83 LAIDA GARMENDIA JAKINTZA ORDIZIA TXINDOKI
220 M H 1. 35.14 LEIRE TOBAR SAN BENITO TXINDOKI
220 M H 2. 36.25 NORA ITUARTE UZTURPE TOLOSA
ALTUERA 1. 1.49 LEIRE MENDIZABAL OIANGUREN TXINDOKI
ALTUERA 3. 1.49 NAROA MUÑOZ UROLA KOSTA XEYE
PERTIKA 3. 2.25 PATRICIA SANZ DUMBOA TXINGUDI
PISUA 1. 11.83 MªFELISA NNEGUE ORIXE TOLOSA
PISUA 2.

9.72

UXUE IRURETAGOIENA JAKINTZA ORDIZIA TXINDOKI
PISUA 3. 8.49 MAREN FERNANDEZ OIANGUREN TXINDOKI
DISKOA 1. 28.44 ANDREA MARTINEZ ZURRIOLA AT SNSN
DISKOA 3. 24.20 OIHANA TOLOSA LASKORAIN TOLOSA
JABALINA 1. 30.79 GAROA MAGUNAZELAIA MOGEL EIBAR
JABALINA 2. 26.68 JUNE LIZASO TXINGUDI SABAT
4X80 M 3. 42.98 GIPUZKOA ARIANE-INGE-MADDI-AINHOA  

 

ZORIONAK!!!!

 

 

Aitor GARRO

GAF



Copyright © 2010 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz